istanbul pergola

İstanbul Pergole olarak, Pergola hizmetimizi güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.

İstanbul Pergole olarak; ”İlhan İnşaat” bünyesinde, müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla birlikte, projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız.Teknolojik gelişmeleri ve farklı tasarımları takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.
Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir.Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.
Tente ve pergola hizmeti veren İSTANBUL PERGOLA, İstanbul’da bulunan siz müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun koşullarla sunmaya amaç edinmiştir. Firmamızın ürün hizmet kategorileri Cam Balkon, Teras Kapatma, Ahşap Pergola, Kamelya, Balkon Kapatma, Ahşap Ev, Çardak, Ahşap Parke, Sundurma, Klasik Pergole, Klasik Tente, T Modül TenteKasetli TenteKörüklü TenteOtomatik TenteRaylı TenteKış bahçesiDikey StoreŞeffaf Store , Raylı Otomatik PergoleMotorlu Pergola ve Oval-Elips Pergole’dır.

Kurumsal Bilgiler

  • Ticaret Ünvanı :
  • Vergi Dairesi :
  • Vergi Numarası :
  • Ticaret Sicili : İstanbul Ticaret Odası –
  • Mersis Numarası :
  • Adres :
  • Telefon :
  • IBAN:

Çözüm Ortakları

Graniser Seramik
İzocam
Filli Boya
Onduline
Hakan Plastik
Megaron